Aksesuarlar

Çekikci ve oldukça fonksiyonel: Orijinal 4SeasonsSpa aksesuarları, kalite ve güvenlikteki standartları karşılarken, bir yandan da ilerici çözümlerden biraraya gelmiş bir tecrübeyi yansıtır. Böylece masaj havuzunuzu her kullanışınızda keyfini çıkarırsınız.

LED Aydınlatma

Standart LED aydındlatma (Işık İleten Diotlar)masaj havuzuna geceleri farklı bir atmosfer kazandırır.

Karanlıkta masaj havuzuna girmek ve çıkmak da böylece daha güvenli olur.

Aydınlatma Özellikleri

Altı renkli merkezi LED aydınlatma, tüm 4SeasonsSpa masaj havuzlarında standarttır. Maviden mora, kırmızıdan yeşile farklı renkler ile gerçek bir renk terapisi (kromoterapi)keyfini yaşarsınız. Renklerin kendiliğinden yavaş yavaş değişmesini de sağlayabilirsiniz.

Kromoterapi ya da renk terapisi duygusal gereksinimlerimizi dengeler.

Renk ve ışık, kişinin ihtiyacı olan fiziksel, duygusal, ruhsal veya zihinsel şahsi enerjiyi dengelemek için kullanılır.

İstediğiniz takdirde, standart LED ışıklandırma sistemini, birçok noktada küçük led uçlar ile zenginleştirebilirsiniz.


Filtrasyon sistemi

Tüm 4SeasonsSpa modelleri standart olarak suyu temiz tutan yüksek performanslı bir filtrasyon sistemine sahiptir.

Bazı modellere opsiyonel olarak ekstra sessiz çalışan bir sirkülasyon pompası da takılabilir.

Filtrasyon Sistemi: Özellikler

Her modelimizde yüksek yoğunluklu bir kartuş filtre sistemi vardır. Bu sistem, sudaki en ufak bulanıklığı dahi filtre eder. Bu sistem sayesinde, suyu mümkün olduğu kadar seyrek değiştirirsiniz.


Ozon

4SeasonsSpa, tüm modellerinde Corona Discharge yöntemi ile çalışan bir ozon jeneratörü kullanır. Bu özellik suyun bakım giderlerini artırır ve kalitesini yükseltir.

Ozon: Özellikler

Ozon, masaj havuzunuzdaki su kalitesini artıran bir dezenfektandır. Doğanın özel molekülü olan ozon, üç oksijen atomundan oluşan bir "aktif oksijen"'dir. Üçüncü oksijen atomu, ozona reaktivite ve dezenfeksiyon özelliğini verir. Doğada ozon, güneşten gelen morötesi ışınların atmosferdeki oksijeni değiştirmesi ile ya da fırtına sırasında oluşan elektrik yükü boşalması sırasında oluşur. Fırtınalı yağmurlardan sonra hissedebileceğiniz temiz ve taze koku ozon gazıdır. Masaj havuzunuzdaki ozon, aktif oksijen molekülleri üreten küçük bir elektrikli ozon jeneratörü ile üretilir.

Doğal bir arındırıcı

Ozon tamamıyla doğaldır ve masaj havuzunuzda güvenle kullanabileceğiniz en güçlü oksidandır. Ozonun zararlı yan ürünleri yoktur ve klasik su kimyasallarına karşı en iyi doğal alternatiftir. Ozon jeneratörü klor veya brom gibi diğer dezenfektanların kullanımını azaltır, bakterileri ve virüsleri hızla öldürür ve suyunuzu arıtır.

Sonuç kristal berraklığı

4Seasonsspa, dinamik enjektör teknolojisi ile corona discharge teknolojisinin kombinasyonunu kullanan bir ozon jeneratörünü tüm masaj havuzlarına takar. Dinamik enjektör, ozon gazının yüzey alanını artırmak için suyun içerisine maksimum sayıda ama minimum ebatta ozon kabarcığı enjente eder. Ozon jeneratörü, masaj havuzunuz kullanılmazken ve filtrasyon döngülerinde aktive olur.


Örtü

Deri kaplı ve özel izolasyonlu örtünüz, masaj havuzunuzun çabuk ısınmasını sağlar ve çevreden gelebilecek toz ve kirin havuzun içine girmesini engeller.

Grey wash renkli bir dış kabin seçerseniz, örtünüz de gri renkli olacaktır. Doğal kızıl sedir renkli kabinler için kahverengi örtü önerilir.

Örtü: Özellikler

Örtrü ve örtü kaldırma mekanizması

Örtünün içerisindeki izolasyon malzemesinin kalınlığı ve yoğunluğu en etkili özellikleridir.

Çocuk güvenlik kilitleri, çocuklarınızın masaj havuzuna yetişkinlerin gözetimi olmadan girmelerini ve kuvvetli rüzgarda örtünün yerinden oynamasını engeller. Örtü kaldırma mekanizması, örtünün kolayca kaydırılıp katlanması ve kaldırılması için isteğe bağlı olarak takılabilir. Örtü açıkken, ikiye katlı bir duvar görevi görür. Diğer detaylar için lütfen 4SeasonsSpa satıcınız ile temasa geçin.


Merdivenler: Spesifikasyonlar

Sedir Aksesuarlar

Her merdiven el işçiliği ile yapılır. Sedirin doğal özellikleri sayesinde kaymaz bir yüzeyi vardır ve konstrüksiyonu oldukça sağlamdır.

 
 
 

Audio

Yüksek kaliteli ses sistemi, 4SeasonsSpa keyfinize farklı bir boyut kazandırır. Radio, CD ya da MP3 çalan müzik sisteminiz su geçirimsiz bir uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Su geçirmez hoparlörler, tasarımın içerisine profesyonelce gizlenmiş olup, kullanım sırasında yukarı çıkarlar.

Audio: Özellikler

İki adet 25 Watt pop-up hoparlör ve bir adet 100 Watt sub-woofer mümkün olan en iyi ses sistemini oluşturur.

Bu sistem, dış mekanın zor koşulları için tasarlanmış su geçirmez bir sistemdir. Tekneler için yüksek kaliteli ses sistemleri üreten Poly Planar firması ile birlikte tasarlanmıştır.